To Proste! ZAPISZ SIĘ

Kursy ósmoklasisty

Kursy ósmoklasisty z matematyki są skierowany do uczniów 8-klas szkoły podstawowej zdających egzamin w 2023 roku.

To zajęcia kompleksowo przygotowujące ucznia 8-klasy do egzaminu końcowego. Na zajęciach materiał gruntownie tłumaczony jest od podstaw, dzięki czemu jesteśmy wstanie udowodnić że matematyka jest naprawdę prosta. Naszym celem jest powtórzenie materiału wymaganego na egzaminie ósmoklasisty za pomocą nauki technik rozwiązywania różnych typów zadań egzaminacyjnych: zadań zamkniętych (testy wielokrotnego wyboru z jedną poprawną odpowiedzią, zadania wielokrotnego wyboru, zadania z luką, zadania na dobieranie, zadania typu prawda/fałsz), zadania otwarte.

System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym przerobionym dziale sprawia że matematyka staje się naprawdę prosta!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (po 2 godziny lekcyjne) od września/października do maja. Kurs obejmuje łącznie 116 godzin lekcyjnych.

Gwarantujemy:

- wysoki poziom nauczania

- próbne egzaminy 8-klasisty

- testy kontrolne

- prace domowe

- praca na arkuszach dostosowanych do aktualnych wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

- bezpłatne materiały dydaktyczne

- zajęcia w grupach kameralnych (4-5 osobowe)