To Proste! ZAPISZ SIĘ

Kursy maturalne

Kursy maturalne z matematyki skierowane są do uczniów klas maturalnych zdających egzamin dojrzałości w 2023 roku. Zajęcia mają na celu kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Podczas zajęć gruntownie od podstaw tłumaczony jest materiałobowiązujący na egzaminie maturalnym. Przygotowujemy zarówno do poziomu podstawowego jak i rozszerzonego

Gwarantujemy:
  • wysoki poziom nauczania
  • próbne matury
  • testy kontrolne
  • prace domowe
  • praca na arkuszach dostosowanych do aktualnych wymagań maturalnych
  • bezpłatne materiały dydaktyczne
  • tablice matematyczne gratis
  • zajęcia w grupach kameralnych (4-5 osobowe) lub standardowych (10-12 osobowe)

Kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym to zajęcia kładące nacisk na umiejętności rozwiązywania zadań z zakresu matury podstawowej: zadań zamkniętych, zadań otwartych krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi.
Na zajęciach kursant zapoznaje się z niezbędną teoretyczną wiedzą (definicje, twierdzenia, wzory) prezentowaną jako narzędzie do rozwiązywania zadań. System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym przerobionym dziale sprawia że matematyka staje się naprawdę prosta!

Kurs na poziomie podstawowym obejmuje łącznie 150 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe od września/października 2022 do końca kwietnia 2023.

Kurs maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym to zajęcia kładące nacisk na umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywaniu zadań z zakresu zarówno matury rozszerzonej jak i podstawowej.

Na zajęciach kursant wykorzystuje wiedze teoretyczną w zastosowaniu jej do rozwiązywania różnorodnych typów zadań. System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym przerobionym dziale sprawia że matematyka nie dość że staje się naprawdę prosta to także logiczna i zrozumiała!

Dla absolwentów szkół, którym nie udało się uzyskać 30% z matury z matematyki tworzone są osobne grupy kameralne (3-5 osobowe).

Kurs na poziomie rozszerzonym obejmuje łącznie 216 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki) po dwie godziny zegarowe od września/października 2022 do końca kwietnia 2023.

Zajęcia w Szkole Matematyki prowadzone są przez m.in. mgr inż. Aleksandrę Mosakowską. Absolwentkę Matematyki wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej oraz studiów podyplomowych z pedagogiki.